Úrovně-znalosti

Jak dobře víme , úspěšné zvládnutí konverzace je bránou ke zvládnutí anglického jazyka. Snažíme se tedy vést naše studenty k této bráně od prvního dne. Doufáme, že ani Vás nezklameme a společnou prací Vás vybavíme znalostí anglického jazyka, a tak vlastně i dalším životem. Protože přeci platí, že ,,Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem." 


NIC NEUMÍM

Nikdy jste anglicky nemluvili? Budeme se Vám věnovat individuálně a to i v případě, že budete chodit na kurz ve skupině. Víme, že pevný základ je to nejdůležitější pro Váš další rozvoj. Výuka je směřována na zvládnutí základních konverzačních frází, gramatiku, slovní zásobu, čtení a psaní.


CHRONIČTÍ ZAČÁTEČNÍCI

Nabídneme Vám takovou formu výuky anglického jazyka , že už nikdy nebudete muset začínat. Budete už jen a jen pokračovat .


TROCHU NĚCO UMÍM

Anglicky tak trochu umíte, ale nemáte odvahu si to přiznat? Ukážeme vám vaše možnosti. A přestanete říkat, že ,,trochu" anglicky umíte. 


Z našich zkušeností víme, že se člověk nemůže nic pořádně naučit, jestliže se cítí nepohodlně. Conversation Center je místo, kde se budete cítit jako doma. Náš hlavní záměr je tedy vyučovat novou metodou s důrazem na dobrý pocit a pohodlí každého žáka.

UMÍM GRAMMAR A CHCI SPEAKOVAT

Umíte anglicky , jen jste zapomněli mluvit? Dáme Vám jistotu a dovedeme Vaši angličtinu k dokonalosti. Naučíme Vás anglicky nejen mluvit, ale i myslet.