Q - landar

Proč metoda "Q-landar"?

Po letitých zkušenostech s výukou angličtiny v České republice víme, že mnoho dospělých se za dlouhá léta, z jakéhokoli důvodu, stále pohybují na bodu ,,stálý začátečník" a jsou pevně předsvědčeni, že angličtina není pro ně. 

Naše škola má tu čest nabídnout vám Metodu"Q- landar", která, jednou provždy, jednoduchým a efektivním způsobem zboří všechny bariéry, které vám brání plynule a jednoduše komunikovat v angličtině.Metoda ,,Q-landar" se nám v naší jazykové škole, za desítky let, osvědčila jako velmi úspěšná.

"Qalandar" v indickém jazyce znamená největší úroveň lásky, která vytváří, nejen spojení, ale i lásku, mezi člověkem a angličtinou, která vás poté provází po celý život.Pokud právě vy máte strach z angličtiny a rádi byste tuto bariéru ze svého života navždy odstranili a mluvili anglicky plni sebevědomí a lehkosti, pak je tato výuka metodou "Q-landar" tzv. "English with Love" (anglicky s láskou), právě pro vás.Metoda je velmi pečlivě připravená a propracovaná a její výsledek zcela efektivní.

"Q-landar" je pro každého z vás, který se v jakémkoli věku, z jakéhokoli důvodu bojíte mluvit anglicky, a přejete si tuto zábranu zcela a navždy odhodit a začít si povídat v angličtině plynule a s lehkostí. 

Metoda "Q-landar" je pro každého, kdo hledá lehkou, skvělou a úspěšnou metodu se zaručenými a stálými výsledky.S námi si, díky metodě "Q-landar", angličtinu zamilujete už navždy.

S pozdravem
Shahid Mahmood