O Vaši angličtinu bude v našem centru výborně postaráno.

Váš úspěch je pro nás motivací

Mám zájem ... a co bude pak?

Pozveme si Vás na ústní pohovor , kde jednoduchým testem zjistíme úroveň vašich znalostí , což slouží jako výchozí bod pro naši výuku. Respektujeme individualitu našich studentů , uvědomujeme si , že každý student má své konkrétní potřeby a vyžaduje trochu jiný přístup.

 


Myšlenka konverzačního centra vznikla po letech zkušeností v oboru výuky cizích jazyků. Chtěli jsme vybudovat centrum v takové oblasti, ve které můžou mít všichni prospěch. Nezáleží na tom, jestli jste úplný začátečník nebo pokročilý, nebo dokonce machr v angličtině.

• Teď je tu místo, kde si můžete zlepšit svou anglickou konverzaci , zdokonalit si svůj styl a posílit svou jistotu v angličtině pro Váš další rozvoj. 

Říkáte si: " Jak se mám naučit mluvit, když jsem úplný začátečník?

Jsme schopni vás naučit hovořit anglicky i s minimem vašich znalostí anglické gramatiky. Jak je to možné? Tajemství našeho úspěchu tkví v tom, že klademe důraz na propojení teorie s praxí, přičemž prvořadá je pro nás praktická aktivní znalost jazyka. Nevěříte? Rádi Vás o tom přesvědčíme!

Chcete opravdu "speakovat"? Máte už dost věčného začínání nanovo?

Je pro Vás studium jazyků věčným bojem? Jste věčný začátečník? My víme, jak z tohoto bludného kruhu ven! V naší výuce směřujeme vždy směrem dopředu , nikdy nehledíme zpět. Vycházíme z konkrétních znalostí studenta a stavíme na nich. 

• Z našich zkušeností víme, že se člověk nemůže nic pořádně naučit, jestliže se cítí nepohodlně. Conversation Center  je místo, kde se budete cítit jako doma. Náš hlavní záměr je tedy vyučovat novou metodou s důrazem na dobrý pocit a pohodlí každého žáka.

• Jak dobře víme , úspěšné zvládnutí konverzace je bránou ke zvládnutí anglického jazyka. Snažíme se tedy vést naše studenty k této bráně od prvního dne. Doufáme, že ani Vás nezklameme, a společnou prací Vás vybavíme znalostí anglického jazyka, a tak vlastně i dalším životem. Protože přeci platí, že "Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem" .