Vyučovací hodiny Vám učitel ušije na míru. 

Nic neumím 

Říkáte že,nic neumíte?Budeme se Vám věnovat individuálně a to i v případě, že budete chodit do kurzu ve skupině. Víme, že solidní základ je to nejdůležitější pro další rozvoj. 

Chroničtí začátečníci

Nemáte odvahu říct , že anglicky trochu umíte ? My Vás můžeme připravit na to, co jste ješte nezažili. A to je sebedůvěra v angličtině. Už přestanete říkat , že "možná" víte.

Trochu něco umím

My Vám nabízíme takovou formu výuky anglického jazyka , že už nikdy nebudete muset začínat. Budete už vždy jen pokračovat .

Umím grammar a chci speakovat

Naučili jste se anglicky dobře, jen jste se zapomněli naučit mluvit? My jsme tu proto, abychom Vás naučili anglicky nejen mluvit, ale i v angličtině myslet. 

Rychlokurz

Chcete se naučit Anglicky rychle a kvalitně?Pak Vám nabídneme kratký kurz , kde se můžete naučit jeden level za měsíc.

Děti 

Speciální individuální program pro Vaše děti, zaměřený na anglickou konverzaci. Zařemýšlejte jestli chcete investovat do tohoto speciálního programu.

 Certifikát pro učitele angličtiny

ESP and TEYL Courses

Teaching TOEFL, IELTS and More

Teaching Business English

Teaching Hotel and Resort English

Teaching Young Learners

Dobré známky

Má Vaše dítě špatné známky ve škole v angličtině? Pak už neváhejte a přihlašte se k nám! My Vám nejen pomůžeme zlepšit známky , ale naučíme i mluvit anglicky. Výsledek Vám ukáže jak se moc vaše dítě zlepšilo. Hodina probíhá zábavnou formou. I Vaše dítě se bude chtít k nám vracet víckrát týdně jako naši ostatní studenti. Dobrá známka zvedne dítěti sebevědomí a pak uvidíte jak se  v angličtině tak i v ostatních předmětech zlepší. 

Školáci

Všichni se spoléháme na to, že angličtina jako předmět ve škole stačí . Jen nechápeme že učitel ve škole má omezené možnosti a děti berou angličtinu jako ostatní předměty, které se mají učit, protože musí aniž by je považovali za důležité nebo by se jimi zabývali více něž je třeba. To poznáte pokud potkáte jakéhokoliv studenta který maturoval z angličtiny , zkuste s ním promluvit a poznáte jak moc angličtinu umí. Chcete aby Vaše dítě mělo dobrý základ a aby nechodilo celý život na kurzy angličtiny? Pak ho pošlete na angličtinu co nejdříve. Za 3 měsíce poznáte sami , že Vaše rozhodnutí bylo více než správné.Pro školáky doporučujeme individuální hodiny.