Vítejte v Conversation Center, kde konverzace vede k úspěchu a smíchu!

Upovídané děti
(Talkative Tots)

Upovídané děti: Malí kecálkové, tohle je pro vás! Tento kurz promění rozkošné žvatlání vašich dětí v sebevědomé anglické žvatlání. Budou se učit při hraní a chichotání, protože v Conversation Center věříme, že každé “goo” a “gaa” se počítá!

Ukecaní teenageři
(Chatty Teens)

Upozorňujeme všechny upovídané teenagery! Už vás nebaví, že rodiče nerozumí vašemu anglickému slangu? Už se netrapte! Díky tomuto kurzu budete nejen plynně mluvit anglicky, ale také budete dostatečně cool na to, abyste mohli “rozlévat čaj” s teenagery z celého světa.

Konverzační dobyvatelé
(Conversational Conquerors)

Pokud už máte základy a jste připraveni vzít svět angličtiny útokem, je tento kurz určen právě vám! Zaměřujeme se na zlepšení vaší plynulosti a na to, abyste se stali “dobyvateli” anglické konverzace. Jste si v angličtině jistí? Dobyto!

Firemní Baviči
(Corporate Entertainers)

Pro všechny profesionály, kteří by raději byli ozdobou schůzky, než aby se ztratili v překladu. Vybavíme vás dovednostmi obchodní angličtiny a navíc vtipným žertováním, kterým okouzlíte své zahraniční kolegy. Anglické schůzky už nikdy nebudou nudné!

Intelektuální Génius
(Intellectual Geniuses)

Pokud vás baví intelektuálně podnětné konverzace a máte pocit, že jste Hermiona Grangerová v angličtině, je tento kurz určen právě vám. Ponořte se hlouběji do angličtiny, prozkoumejte složitá témata a pochlubte se svými jazykovými schopnostmi. Vskutku geniální!

Nový Přítel Angličtiny
(New Friend of English)

Víte, že jste na začátku své cesty za angličtinou? Udělejte si z angličtiny svého nového nejlepšího přítele s tímto kurzem pro začátečníky! Provedeme vás od základů až po jednoduchou konverzaci, a to vše při spoustě zábavy. Angličtina není děsivá příšera, je to přátelský společník, který čeká na rozhovor!

Upovídané cappuccino:

Pro ty, kteří si chtějí před obědem objednat kávu a s lehkostí vést konverzaci o nejnovější reality show v angličtině.

Blábolící Motýli:

Rozlučte se s trapnými rozhovory na večírcích a přehmaty na rande. Staňte se životem každého večírku a kdo ví, třeba zabodujete i na druhém rande!

Intelektuální nadšenci:

Intelektuální nadšenci: Jste připraveni vyzvat anglické diskuse nad rámec počasí a jídla? Tento kurz je určen právě vám!

Výslovnostní piráti

Odhalte záhady anglické výslovnosti a na konci tohoto kurzu budete znít víc jako Benedict Cumberbatch než on!

Kulturní chameleoni:

Ztratíte se, když anglický kamarád řekne “It’s raining cats and dogs”? Osvojte si s tímto kurzem umění porozumět idiomům, slangu a kulturním odkazům.

Okouzlující žvanilové

Tento kurz je určen pro netradiční studenty, kteří mají rádi živé debaty a neortodoxní metody učení. Jde spíše o cestu konverzace než o cíl.

V Conversation Center věříme, že se angličtinu učíme s úsměvem na tváři a poskakováním. Přidejte se k naší rozmanité a dynamické komunitě a udělejme z vaší cesty za studiem angličtiny nezapomenutelné dobrodružství!