Nic neumím

Nikdy jste anglicky nemluvili? Budeme se Vám věnovat individuálně, a to i v případě, že budete chodit do kurzu ve skupině. Víme, že pevný základ je to nejdůležitější pro další rozvoj. Výuka je směřována na zvládnutí základních konverzačních frází, gramatiku, slovní zásobu, čtení a psaní.


Chroničtí začátečníci

Nabídneme Vám takovou formu výuky anglického jazyka , že už nikdy nebudete muset začínat. Budete už jen pokračovat


Trochu něco umím

Anglicky tak trochu umíte, ale nemáte odvahu si to přiznat ? Ukážeme vám vaše možnosti. A přestanete říkat , že "trochu" anglicky umíte.


Vzdělání

Už máte par let života za sebou ,nejakou práce a i klidy život.Ted není třeba se vzdělavát kdy to není potřeba. Mnoha lidé se začnou učít a snažit kdy náhle přijdou o práce .Kolik máte čas v situace kdy nemáte práce a jěště k tomu máte naučít cizí jazyk plynule během měsíc. To je nesmyl. Dnes nenmáte nic jísty ,využíte klidny čas ,alpon jedno nebo dva krát tydně naštevte nás a uvidíte ,že za pár měsicu budete schopny být v klidu v jakékoliv životní situace.


Průměrné Děti.

Máte díte které se snaži sebe více a nedokaže mít dobře známky a myslíte se,že moc nadokaže v učení.Tady je otázka jestli se máte zavřit očí a stížovát se na dítě celou dobu jeho/jeji života nebo mu dáte šance se naučit dobře AJ který mu bude pomáhat při najít lepší práce od prvního dne a mít dobry urověn života i kdy nic moc v škole nedokazal.Samí vidíte dnes,že člověk ktary dobře mluví Anglicky nikdy nikde se neztratí,má šance najít práce tady v CŘ i v cizině.


Two or more in one

Můžete se přihlásit se známým, kamarádem, přítelem, sousedkou, manželkou, manželem, kolegyní a kolegy nebo jako rodina. Hodinu můžete mít individuálně, spolu 2 nebo 3 osoby. Jste zamilovaní? A chcete chodit spolu?Můžete chodit spolu jen vy dva/dvě. Teatime conversation je Anglická konverzace s kávou nebo s pivem individuálně nebo v malých skupinkách i pro team building. Cestováni,

Cestujete do zahraničí jedno dva krát v roce a tam připadáte hloupě i kdýž jste dokazál dost v životě v čechach? Jen jedna takova sitace na par minut Vás muže dostat do stresu.Pří běžné konverzace nemáte se dělat nic ale pokud by jste dostal do nějaký problemu co by jste dělal.Pák proč pořad vybrát dovoleno omezeně jen kvůli jazykove barieřě ,mužete lítat kam se Vám jen bude chtít .Investujte do sebe a bud te na sebe hrdy i v cizině.


Dobre Známky

Má Vaše díte špatne známky v škole v AJ .Pak už nevahejte a přihlašte se k nám ,nejen pomužeme zlepšít známky ale i naučime mluvit AJ. Vysledek sám ukaže jak moc to dítě zlepšilo.Hodina probíha takovou formu ,že díte bude chtít třeba i více krát tydně jako ty naše ostatní studenty. Dobra známka zvedne dítěte sebevědomí a pak uvídite jak v Anglitčine tak i ostatní předměti se zlepší.


ŠKOLÁCI

Všichni se spoléháme na to, že angličtina jako předmět ve škole stačí .Jen nechápeme že učitel ve škole má omezené možnosti a děti berou angličtinu jako ostatní předměty, které se mají učit,protože se musí aniž by je považovali za důležité nebo by se jimi zabývali více něž je třeba. To poznáte pokud potkáte jakéhokoliv studenta který maturoval z angličtiny a zkuste s ním mluvit a poznáte jak moc tu angličtinu umí.Chcete aby Vaše dítě mělo dobrý základ a aby nechodilo pak celý život na kurzy angličtiny ,pak ho pošlete na angličtinu co nejdříve. Poznáte sami až za 3 měsíce ,že vaše rozhodnutí bylo více než správné.Pro školáky doporučujeme individuální hodiny.


Interview

Pokud hledáte zaměstnání nebo Vás čeká pohovor raději tam nechoďte bez přípravy. I když si myslíte, že máte všechny přepoklady a zkušenost pro danou práci, díky ne zcela stoprocetnímu dojmu u vstupního pohovoru Vám může uniknout jedinečná šance. Připravíme Vás na první interview moderním stylem obchodní angličtiny. Nezapomínejte, že první dojem bývá i dojmem posledním.


Kultivovanost projevu

I když mluvíte anglicky dobře, nemusí to znamenat, že Váš projev je dostatečně kultivovaný. Obchodní angličtina vyžaduje určitou zdvořilost, kterou sami nemůžete dosáhnout, pokud Vaše konverzace není pod dohledem profesionálního učitele. Naši odborníci na komunikaci dohlédnou na Vaše mezery. Váš projev bude kultivovanější a Vy tím získáte sebedůvěru.