Firemní kurzy na míru

Firemní kurzy jsou pro vás připravovány také na míru, s láskou.

" A Different kind of school. A differetn kind of English with Shahid"

Nabídneme Vám hodiny buď u Vás ve firmě nebo Vaši zaměstnanci mohou navštívit skupinové či individuální hodiny přímo u nás v učebně na Sítné.

Každý zaměstnanec je veden individuálně i když navštěvuje skupinové lekce. S námi je anglická konverzace možná u teplého čaje nebo kávy i mimo školu. To vše vám umožní náš e learning program, který si zamilujete.

Zapomeňte na nudné, pomalé hodiny, kde Vaši zaměstnanci umírají nudou.

Naše hodiny angličtiny jsou velmi pečlivě vedené a konverzace je živá, příjemná a odpovídá úrovni žáka. U nás se každý cítí příjemně a pohodlně.

Není tedy divu, že naše škola patří mezi vysoce vyhlášené a oblíbené i mezi nejznámějšími a velmi úspěšnými lidmi z České republiky.

My neučíme angličtinu, ale děláme to, co nás šíleně baví už 16 let. Proto dokážeme, aby jste se už navždy přestali bát mluvit anglicky. S námi si angličtinu zamilujete a budete se těšit na dobrodružství a náhodné konverzace, kamkoli vás vaše cesta zavede.

Každý z Vás, i když anglicky neumí třeba ani ,,abcd" je vítán.

Život přeje statečným a stejně tak i my fandíme vašemu odhodlání.

Pojďte se zamilovat do angličtiny společně s námi!🤗 Pojďte si pro vaší odměnu za statečnost. Odměnu ,,spíkovat" s radostí. Kdekoli. Kdykoli.