NAŠE SLUŽBY

ceník:

Individuální plán
Jednorázová platba 2000Kč
pak od 1000Kč měsíčně

English with Shahid is the only way to fly.

Nabízíme jedinečné velmi zábavné a užitečné lekce angličtiny, které mají už léta nejlepší výsledky.

Nabízíme skupinové i individuální lekce, kde máte vše v jednom. Dáme Vám přístup k našemu e-learning programu, skrz který s námi budete spojeni i mimo budovu naší školy a také vám nabídneme konverzace na míru.

Konverzace a e-learning je Boží kombinace, která Vám umožní učit se kvalitně, s velmi pečlivě vybraným programem ke zlepšení vaší úrovně.

Naše jazyková škola se specializuje na výuku dětí od druhé třídy, kdy děti mají buď skupinové nebo individuální hodiny plné zábavy a dobrodružství. Děti mají vlastní e-learning dle úrovně a vlastního výběru. Děti náš propracovaný, barevný a vzdělávací systém výuky milují.

Dospělí jsou u nás nadšení úplně stejně jako děti. Anglická, plynulá, konverzace je snem většiny z Vás, a my jsme tu, abychom Vám tento sen pomohli splnit.

Ať jste ve skupině nebo navštěvujete naše individuální hodiny, každý z vás má možnost anglické konverzace a on-line e learningu, kde sledujete svůj postup.

U nás je každé dítě šikovné a proto nabízíme přípravu na Cambridgeské zkoušky Starters, movers a flyers.

Dospělí mohou také složit zkoušky. Zkoušky jsou nabízeny na pěti úrovních A2, B1, B2, C1 a C2. Úspěšní kandidáti získávají certifikát, kterým lze prokázat úroveň angličtiny u přijímacího řízení na tuzemskou nebo zahraniční vysokou školu či do zaměstnání.